Sonoforezės (ultragarso) procedūra

Siekis turėti sveiką bei gražią odą

Sonoforezės (ultragarso) procedūra

Sonoforezė (ultragarsas) - tai procedūra, atliekama skleidžiant žemo dažnio ultragarso bangas tam, kad pagerintume aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą į odą. Veikiant ultragarso bangoms, atsiranda maži tarpai tarp ląstelių, dėl kurių veikliųjų medžiagų prasiskverbimas į odą. Procedūra atliekama beadatinės mezoterapijos aparatu, veido, kaklo, bei dekolte zonoms.

Sonoforezė, tai greitai veikianti, neskausminga bei saugi aukšto efektyvumo terapija, kurios dėka biologiškai aktyvios medžiagos didelės koncentracijos įvedamos į gilesnius odos sluoksnius. Procedūra turi ilgalaikį poveikį sprendžiant tokias problemas, kaip odos senėjimas, dehidratacija (sausumas), padidėjęs riebumas, papilkėjusi, spindesį praradusi oda, mimikos raukšlės. Po procedūros ultragarsu oda tampa skaisti, elastinga ir prisotinta drėgmės.

Sonoforezės (ultragarso) procedūra - tamsus

Dažniausiai užduodami klausimai DUK

Sonoforezė yra neinvazinė odos priežiūros procedūra, kurios metu naudojamas ultragarsas, siekiant pagerinti veikliųjų medžiagų, tokių kaip drėkinamieji, maitinamieji ir tonizuojantys preparatai, prasiskverbimą į odą. Ultragarso bangos padeda mažinti kraujagyslių spazmus, gerina kraujotaką, stimuliuoja kolageno gamybą ir skatina audinių regeneraciją.

Sonoforezės procedūra yra skirta visiems odos tipams ir gali padėti sprendžiant šias problemas: raukšles, odos tonuso sumažėjimą, pigmentaciją, sausumą, prarastą elastingumą, uždegimus, spuogus, randus ir kitas odos būkles.

Sonoforezė yra neinvazinė ir skausmo nekelianti procedūra. Dauguma klientų ją apibūdina kaip malonią ir atpalaiduojančią.

Optimalus sonoforezės procedūrų skaičius priklauso  individualiai nuo esamos odos būklės ir tikslų. Paprastai rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras du kartus per savaitę, o vėliau palaikyti rezultatus kas 4-6 savaites atliekant vieną procedūrą.

Kontraindikacijos sonoforezės procedūrai yra: nėštumas, žindymo laikotarpis, širdies stimuliatorius, onkologinės ligos, odos infekcijos arba uždegimas, kraujo krešėjimo sutrikimai, epilepsija, keliodiniai randai ir alergija naudojamoms veikliosioms medžiagoms.

Sonoforezės procedūra paprastai trunka apie 30-60 minučių, priklausomai nuo naudojamų veikliųjų medžiagų ir problemos srities.

Sonoforezės procedūra yra saugi, tačiau retais atvejais gali pasireikšti šie šalutiniai poveikiai: laikinas odos paraudimas, patinimas, dilgčiojimas ar niežulys. Šie simptomai paprastai išnyksta per keletą valandų po procedūros. Svarbu pasitarti su specialistu, jei pastebėjote ilgalaikius ar nepageidaujamus šalutinius poveikius.

Sonoforezės procedūros rezultatai gali išsilaikyti kelias savaites ar net mėnesius, priklausomai nuo individualių veiksnių, tokių kaip odos būklė, amžius ir gyvenimo būdas. Rezultatų palaikymui rekomenduojama reguliariai atlikti palaikymo procedūras, taip pat naudoti kokybiškus odos priežiūros produktus bei saugotis tiesioginių saulės spindulių.

Sonoforezės procedūra gali būti derinama su kitomis odos priežiūros procedūromis, tokiomis kaip mikrodermabrazija, cheminis pilingas ar mikroadatinė mezoterapija, norint pasiekti dar geresnių rezultatų. Vis dėlto, svarbu pasikonsultuoti su specialistu, kad rastumėte optimalų procedūrų derinį, atitinkantį jūsų odos tipą ir poreikius.